Impregnated Core Pregnant Bursa Core


Impregnated Core Pregnant Bursa Core

чат тепер
Відомості про продукт

З професійним і продуктивної заводу HAINAISEN є одним з провідних виробників core вагітна Бурса core Китай просочені. Ласкаво просимо на оптових просоченою core core вагітна Бурса від нас, ми завжди є дешеві продукти, щоб запропонувати вам.

В шахті будівництва і бурових будівництва, невизначеності та мінливістю рок викликала багато неприємностей для нормальної буріння будівництва. PDC свердел широко використовуються, високою стабільністю і великі пори ефективності формування яких збираються в зграї; Однак у будівництві складності рок далеко за наші очікування, змінна рок може перешкодити нормальної роботи PDC дриль яму, аварій як лезо порушення або отвір Усадка може статися, тим самим не тільки впливу на термін служби свердло, а також впливають пори формування якості.

Як поліпшити ситуацію, вирішити проблему, а також забезпечити PDC інструментальна з більш стабільною продуктивністю і кращу якість для користувачів широко стає проблемою для всіх виробників біти дриль. Наполегливо у відносинах з апаратом "намагається краще обслуговувати всіх клієнтів", компанія Jinshuo зробив прорив і розроблена нова технологія — алмаз покриттям PDC свердло після напруженої роботи майже рік, і незліченні невдач.

Алмаз покриттям PDC бурити біт має шар diamond зерна на поверхні робочою частиною за допомогою спеціального щоденник подорожі, який ставить на діамант захисну плівку для свердло PDC. Експеримент свідчив, що: алмаз фільм може поліпшити міцність леза, ефективно знизити ймовірність порушення леза, зміцнення стабільності PDC свердло, а також подовжити термін служби PDC дриль біт; існування diamond зерна в подальшому підсилює ефект калібрувальних захисту, пори, формування якості є вище; Тим часом шорсткості і чіткість алмазу фільм підвищує самостійної заточка дії PDC дриль біт, а саме передній край для бурильних біт заздалегідь, тим самим значно зменшуючи тривалості "свердло під тиском" і буріння кадри швидко.

Існують три види Свердла алмазні покриттям наступним чином: алмаз покриттям PDC якір свердло, diamond покриттям PDC-свердлильні свердло й алмаз покриттям PDC свердлильні бурити біт. Три види продукт все пройшло інспекції технічного нагляду та інспекції відділення і отримали національний патент сертифікат.


Розслідування
返回顶部