Wireline Impregnated Diamond Core Bit


Wireline Impregnated Diamond Core Bit

чат тепер
Відомості про продукт

З професійним і продуктивної заводу HAINAISEN є одним з провідних Китай канатного просочені diamond core біт виробників. Ласкаво просимо на оптових канатного просоченою diamond core біт від нас, ми завжди є дешеві продукти, щоб запропонувати вам.

Швидкий подробиці

Місце походження:

Фірмове найменування:

Номер моделі: всі

Тип: Свердло

Тип машини: Бурового інструменту

Сертифікація: ISO9001

Матеріал: Сталь, PDC ролях

Обробка типу: кування

Використання: м'які, Абразивний, пухких утворень буріння

Колір: чорний

Упаковка amp; Доставка


PackagingDetails:

insideinsponge, outsideincartons

DeliveryDetail:

7 днів

Що таке поверхні набір алмазу core біт?


Як випливає з назви, поверхні набір алмазу біт відрізняється від типу просоченою diamond оскільки що вони встановлюються шаром одному природні Свердла алмазні на робочих поверхнях біт корони в заздалегідь певного візерунком.

Відмінності поверхні набір алмазу core та просоченою diamond бітних основних.

Алмази встановлені на біт корони цукрова металевою матрицею орган, який зливалися для тіла сталевого інструменту або хвостовик. На відміну від просоченою diamond біт, який контрольованих ерозії порошкових металів біт корони бажано піддавати новий diamond кристалів металевий облігації матриця використовується для всіх Dimatec поверхні набору бітів є надзвичайно жорсткою і зносостійких. Функція біт корони матриця тіла на поверхні набір трохи є надійно утримувати алмази в положенні по всій поступово оперативний

Поверхня набір алмазного трохи широко використання.

Поверхня-набір алмазу біти в першу чергу рекомендується для використання у буріння відносно м'яким, Абразивний, пухких формацій, що не ефективно пробурюють, просоченою diamond біти. Вони також рекомендується для використання у буріння важче утворень, де доступна швидкість обертання і біт навантажень, недостатнє використання просочені diamond біти через бурове устаткування обмеження.

Поверхня набір алмазного трохи багато гарними характеристиками:

В загальному, поверхні набір алмазу біт забезпечить більш високі темпи проникнення ніж просочені алмазні біти в м'якше утворень значною мірою пояснюється більшою мірою експозиції окремих diamond кристалів. Однак, як вони встановлені з тільки товстий один шар diamond кристалів, поверхні набір алмазу біти взагалі дасть більш низькими в цілому трохи життя, ніж у просоченою diamond біт.


Розслідування
返回顶部